miejsca festiwalОwe

pОwidz łazienki

To właśnie tutaj będzie się znajdować scena główna festiwalu. Doskonała, odświeżona infrastruktura z ławeczkami oraz licznymi alejkami dochodzącymi do sceny. Taka modernizacja przekonała nas do zmiany lokalizacji sceny głównej względem roku 2014. Wybór nie mógł być inny – bo czy jest coś lepszego niż koncerty z widokiem na jezioro?

pRzybRОdzin

Plaża Wojskowa będzie gościć Powidz Jam Festiwal przy lokalu „Kotwica”. Muzyka na żywo w piątek oraz sobotę umili czas wczasowiczom „zakotwiczonym” nieco dalej od sceny głównej. Leżaki, siedziska na skrzynkach, przepiękny pomościk. Do tego dobre piwko oraz sympatyczne małżeństwo prowadzące samą „Kotwicę” – moderatora sceny!

pОwidz dzika plaża

Miejsce, które zdecydowanie wygrało naszą sondę i stawiamy tam trzecią scenę przy samym jeziorze! Zatoka, przystań jachtowa oraz camping tworzą tam wspaniały krajobraz gotowy na naprawdę dobre brzmienia. Z tego miejsca proponujemy start festiwalowego spaceru promenadą wzdłuż wybrzeża w stronę sceny na Łazienkach. Na miejscu również wygodne leżaczki oraz shishe, które można wynająć. Wypoczynek totalny…

pОwidz paRk pОwstańcÓw

Bardzo klimatyczny i zadbany park w centrum Powidza. To tutaj najlepiej przycupnąć z kawą w termosiku czy też innym ulubionym napojem i odpocząć od nieco głośniejszych scen przy jeziorze. To tutaj artyści w wersji akustycznej pozwolą Ci na niespotykany chilli-out, dzięki, któremu nabierzesz energii na wieczorne koncerty przy pozostałych scenach

pОwidz jabłОna

Piękna plaża z pomostem oraz klimatyczny ogromny trawnik z bujną roślinnością. Grzechem byłoby nie wkomponować w taki plener blusowych i jazzowych kapel! Na festiwalu trzeba też spróbować specjałów Jeziora Powidzkiego dlatgo proponujemy słynną w okolicy kuchnię Restauracji Jabłona. Wszystkie danie serwowane w towarzystwie dobrej muzyki z widokiem na jezioro. Ciężko się oprzeć takiemu połączeniu gdy nasze kiszki grają głośniej niż muzycy na scenie.