MOAGO – marketing solutions – Agencja interaktywna i marketingowa

 

MOAGO – zgrany i doświadczony zespół, super ekipa. Poniżej krótka informacja kim są i czym się zajmują. Tak się przedstawiają:

 

Czy warto z nami współpracować? Pewnie, że warto!
Na naszym pokładzie znajdują się osoby, które współpracowały z lokalnymi agencjami reklamowymi i interaktywnymi jak i z międzynarodowymi gigantami takimi jak IBM czy Google. Specjalizujemy się głównie w obsłudze IT, stronach i sklepach www oraz SEO/SEM (pozycjonowanie, Google Ads/Adwords).

MOAGO to agencja interaktywna i marketingowa zajmująca się głównie kompleksową obsługą naszych partnerów w Internecie. Wieloletnie doświadczenia członków naszego zespołu pozwoliły nam zdobyć zaufanie znanych firm w wielu branżach. Bo to nasi klienci świadczą o tym kim tak naprawdę jesteśmy!
Pasja, chęć kompleksowej obsługi klienta i tworzenia kreatywnych pomysłów, nie tylko w Internecie ale również i poza nim oraz możliwości jakie daje połączenie outdooru z Internetem spowodowało powstanie marki MOAGO, która specjalizuje się właśnie w interaktywnych rozwiązaniach internetowych oraz w reklamie outdoorowej i wysokiej jakości princie.

W kwestii reklamy zewnętrznej zajmujemy się PRZEDE WSZYSTKIM zleceniami nietypowymi: Ambient marketing / guerilla marketing / marketing partyzancki jak i również: Identyfikacja wizualna | Druk materiałów reklamowych premium: katalogi, banery | Logo | Corporate Identity | Litery i grafika 3D | Litery LED | Kasetony.
Żadne rozwiązanie interaktywne i ambientowe nie jest nam straszne!

 

Jak już dotarłeś do tego miejsca, oznacza, że coś Cię u nas zainteresowało. Zatem, weź łyka kawy i poznaj się z nami 🙂

Dlaczego Moa, MOAGO i o co chodzi w logo?
Moa – prawdopodobnie największy ptak w dziejach. Występował na terenie Nowej Zelandii. W latach 90. XIX w. Nowa Zelandia była nazywana „krainą moa”. Moa był symbolem narodowym Nowej Zelandii. Niestety, jego symboliczny status nie trwał długo i wkrótce został zastąpiony przez młodszego krewnego – Kiwi. Moa charakteryzował się tym, że był ptakiem nielotem (podobnie jak obecny symbol Nowej Zelandii – czyli Kiwi). Był bardzo walecznym ptakiem, który wymarł między rokiem 1300 a 1440.
Maorysi, którzy przybyli na Nową Zelandię z Polinezji między 1250 a 1300. Traktowali Moa jako źródło mięsa, doprowadzając polowaniami do wyginięcia tych ptaków.
Moa kojarzy się z odwagą, potęgą i walecznością. Niestety przegrał walkę z człowiekiem. Został trochę zapomniany. Prawdopodobnie jedynym miejscem gdzie obecnie znajduje się Moa jest herb Welinggton, gdzie Moa występuje u boku królewskiego lwa.

Symbol skrzydła – w związku z tym, że Moa był ptakiem nielotem to postanowiliśmy mu nadać symboliczne nową moc 🙂 Skrzydła symbolizują życie, męskość, rozmyślanie, wiedzę, działanie, wyobraźnię i mają jeszcze wiele pozytywnych określeń. Wszystkie oczywiście pasują do naszego zespołu 🙂

Kolor pomarańczowy – Na podstawie znalezionych piór, naukowcy ustalili, że upierzenie Moa miało odcienie pomarańczowego, rudego, przełamywane biało-czarnymi akcentami.

I ciekawostka…
Skrzydło naszego Moa ma 8 piór. A 8 to symbol wszystkiego co doskonałe i nieskończone, Ósmy cud świata. 8 reprezentuje energię ziemską i niebiańską, która nieprzerwanie przepływając, ponownie stwarza same siebie. W Chinach liczbę 8 uważa się za bardzo szczęśliwą. Po chińsku brzmi ona jak „bogactwo, rozkwit, wzrost”. Już samo znaczenie wiele nam mówi – 8 to liczba dostatku i bogactwa.
W Hongkongu najwięksi biznesmeni, płacąc krocie, uzyskują możliwość oznaczania swoich samochodów wyłącznie liczbą 8 (szczególnie numery rejestracji). Wszyscy Chińczycy chcieliby mieć liczbę 8 we wszystkich możliwych miejscach, wierzą oni w jej magiczną moc, jest to liczba, która przynosi szczęście również w sprawach finansowych. Idealnie jest, gdy numer (rejestracji samochodu, konta, domu itp.) zaczyna się od liczby 6, 7, 8 lub 9, wówczas szczęście jest podwójne. Ponadto ósemka ma idealnie symetryczny kształt, co oznacza idealną równowagę.

Warto zwrócić uwagę, że Igrzyska Olimpijskie w Pekinie w 2008 roku rozpoczęły się 8.08 o 20:08! Warto zwrócić również uwagę na końcówki w cenach, w Polsce 0.99 a w Chinach 0.98.

Więcej o nas:
https://moago.pl 
https://facebook.com/moago.marketing